Kitekintés 2011

A “Fiatal építészek szakmai gyakorlata” című egyesületi program második ciklusának (LdV-HU-10-PLM-2005; 2011. 03. 01. – 2012. 02. 28.) ösztöndíjasai magukat, külföldi munkáikat, fogadóirodáikat, kinti életüket illetve ezeken keresztül szakmai és kulturális tapasztalataikat mutatták be a KITEKINTÉS 2011 kiállítás tablóin. Ilyen tematikájú kiállítást másodjára tartott az egyesület, a “Kitekintés – Outlook” cím is a tavalyi gondolat folytatását, hagyományteremtő célját mutatja.

Az ÉK Egyesület programjával európai országokba kitekintést tevők, egyben kiállítók idei névsora: Romvári Péter, Nyéky-Gergely Zsuzsa, Potzner Ádám, Urbanovics Bernadett, Polácsek Viola, Hajnal Ödön, Fábián Gábor, Fajcsák Dénes, Tolnai Zsuzsanna, Csécsei Ákos, Maza Orsolya, Parádi Zsuzsanna, Pelle Zita, Balázs Marcell, Házi Zsuzsanna és Károly Ferenc.

A RENDEZVÉNY MEGHÍVÓJA:

KÉPES BESZÁMOLÓ A MEGNYITÓRÓL:

fotók: Frikker Zsolt

LINKEK, PUBLIKÁCIÓK:

A hg.hu cikke a kiállításról: Mire jutnak a magyar építészek külföldön?
A hg.hu cikke: Külföldre viszi a magyar építészeket a válság